ZVÁŽNICA 2023 - PRIHLAŠKA

!!! Zvážnicu 2023 pripravujeme a čoskoro :-) zverejníme podrobnosti !!!  


Zvážnica 2023 bude 29. - 30. 4. 2023 s prenocovaním na krásnom polovníckom kaštieli Antonstál :-)))

Trasa: 75 km/deň - predbežne
Štrk, asfalt, poľné a lesné cesty
Viac ako 75% lesné cesty a zvážnice

Podujatie prebieha na podklade gpx súboru (trasa nieje inak značená, prihlásený účastníci obdržia mailom cca 5 dní vopred). Ide sa bez podpory spôsobom self-support, teda každý účastník si berie všetko potrebné sebou. Jedinú pomoc môže prijať od iného účastníka. Pri opustení trasy sa musí vrátiť a pokračovať z miesta opustenie trasy. Podujatie je určené pre športovo založených cykloturistov, hobby pretekárov alebo trénovaných amatérov.

Účastnícky limit: 100

Online prihlasovanie bude ukončené 20.4.2023 alebo v momente naplnenia účastníckeho limitu. Prihláseným sa účastník stáva až po uhradení štartovného. Hneď po uhradení štartovného sa Vaše meno zobrazí v zozname prihlásených a príde Vám email s potvrdením.


"POVINNÁ VÝBAVA"

Samozrejme bicykel bez elektromotora a v dobrom technickom stave. Dôležité súčasťi sú cyklistická prilba a vyhovujúce reflexné prvky respektíve osvetlenie. Dostatok vody a jedla ak neplánujete strácať čas v pohostinstvách :-). Pre tých, ktorí nepôjdu nonstop je samozrejmosťou spacák s príslušenstvom (ako bivak alebo stan a karimatka). Určite si nezabudnite navigáciu s nahratým GPX súborom alebo smartphone a powerbanku pre dostatok energie :-). 

... tento závod sa ide BEZ PODPORY...